Sklenené obrazy - Fotosklo

Dekoratívne prvky pomáhajú domovu vytvoriť jedinečný štýl odrážajúci osobnosť ľudí, ktorí v ňom žijú. Obrazy sú už od pradávna jednou z najobľúbenejších možností, ako pridať interiéru na útulnosti a obklopiť sa obľúbenými motívmi a farbami.

Sklenené obrazy  pôsobia veľmi exkluzívne a Váš domov môže byť vďaka nim jedinečný ako ste Vy sami. Dajte priestor svojej fantázii a my ju prenesieme  do Vášho domova  v podobe skleneného obrazu. Pohľad na  akýkoľvek čarovný kút sveta, na Vaše obľúbené romantické miesto na Zemi, pláže, palmy, lesy, hory...Naše sklenené obrazy sú vyrábané s najväčším dôrazom na kvalitu  prevedenia. Tlačíme priamo na sklo, vysoko odolnými farbami voči svetlu, manipulácii, údržbe, času. Samotný motív je potlačený zozadu skla, takže je absolútne chránený proti akémukoľvek poškodeniu. Na výrobu obrazov používame ultračíre sklo Optiwhite hrúbky 4mm,  u ktorého nedochádza k farebným odchýlkam a obraz disponuje vysokým leskom vhodným do moderných domácností.  V balení k obrazom dodávame tiež špeciálne úchyty pre zavesenie spolu s videonávodom, takže stačí nájsť vhodné miesto vo Vašom interiéri a obraz si bez problémov samy zavesíte. Druhou možnosťou uchytenia skleneného obrazu je priame lepenie na stenu bez využitia úchytov. Je tak možné sklenený obraz vlepiť tiež medzi obklad či na obklad v kúpeľni či kuchyni. Priali by ste si vyrobiť sklenený obraz z vlastnej fotografie? Ak nám ju zašlete v dostatočnej kvalite a rozlíšení, sme schopní vyrobiť z Vašej fotografie sklenený obraz na mieru v navrhnutej veľkosti podľa kvality fotografie a našich výrobných možnosti.

Sklenené obrazy vynikajú týmito jedinečnými vlastnosťami:

  • Elegantnosť  - sklo je elegantný doplnok do každého interiéru.
  • Nadčasovosť - sklo je už desaťročia používané vo všetkých domácnostiach, čo svedčí o jeho neustálej aktuálnosti.
  • Design - prvok zo skla vyrobený na mieru sa stane unikátnym dizajnovým prvkom a vnesie do interiéru jedinečnú atmosféru
  • Stálosť tvaru – sklo si zachová svoj tvar aj v prípade, keď iné materiály zaznamenávajú zmeny.
  • Jednoduchá údržba - sklo si nevyžaduje žiadnu náročnú a častú údržbu. Umývanie čistou vodou, prípadne jemným saponátom plne postačuje na zachovanie čistoty a lesku.
  • Ekologickosť - Sklo je úplne recyklovateľné, teda maximálne ekologické.